„Organický víkend“

Datum a čas konání kurzu

23.09.2021 - 26.09.2021 (Celý den)

Tento kurz vznikl jako přirozená / organická reakce na dotazy mnohých přátel, účastníků kurzů v našem centru Organicfarm nebo dalších návštěvníků. Dotazy se týkaly zejména těch nejběžnějších oblastí života: Zahrady, Zdraví, Životního poslání/Práce.

Cílem kurzu:
Užít si víkend naplněný činnostmi, které posilují naše tělo, mysl i ducha. Zvědomit si, že účel našeho života je radost, a otevřít si cestu k jejímu plnému prožití ve všech oblastech života. Inspirovat účastníky k dalším životním krokům, ke změnám, které již cítí, že mají přijít. Nasměrovat, ukázat možnosti a cesty, jak realizovat své sny.
A nebo jen relaxovat, odpočinout od běžných činností, nasát novou energii a atmosféru zdravého přírodního domku, nasytit tělo vysokovibrační a veganskou stravou, vykoupat se v jezírku, poznat nové lidi, nebo si přečíst knihu z naší knihovny. Mít možnost se zastavit a dopřát si čas a klid jen pro sebe, uspořádat myšlenky, získat nové vědomosti a impulsy k realizaci snů, které dřímou uvnitř nás. Zažít několik dnů v čistém prostředí bez zatížení elektrosmogem a dopřát si tak hluboký a klidný spánek.

Náplň kurzu:
Cvičení jógy, dýchání a otužování podle metody Wima Hofa, základní přednášky o založení permakulturní zahrady a záhonů s praktickou ukázkou, o zdravé stravě a vlivu na naše tělo i ducha, o blahodárném přínosu metody dýchání a otužování (Wim H.), inspirativní dokumenty a filmy, večerní oheň (dle počasí), podle energie skupiny hudba, tanec, nebo procházk do přírody. Veškerý program bude na dobrovolné bázi podle vlastní nálady a momentálních chutí.

Podrobný program bude upřesněn na místě.

Kurz povede: Janina a Vašek Sil.

Přihlášení:
Napište váš požadavek na mail: vaclav.s@organic-farm.cz.
Následně pak zašlete zálohu s vašim jménem a termínem kurzu.
V případě jakýchkoliv dotazů můžete volat na můj tel.: 739233244.

Místo konání:
Organicfarm Soběsuky 53, Nepomuk.
Cena kurzu je: 3400,- (s dph) převodem na účet: 123-1692530217/0100. Jako text uveďte svoje jméno a příjmení s názvem kurzu. Je to vaše potvrzení účasti.
Ubytování a strava je 2700,-Kč.
Strava je čistá – veganská, bez rafinovaných cukrů, k dispozici čistá voda, bylinkový čaj. Snídaně, oběd/dezert a večeře. Možnost zakoupení našich proteinových veganských tyčinek.
Příjezd ve čtvrtek od 17.00 – 18.00 hod. Začátek již od 18.00 hod. Končí se nedělním obědem.

S sebou si přivezte:
Věci na cvičení jogy, karimatku, plavky, pohodlné oblečení na sezení, případně spacák, deku a polštář. Zahradnické rukavice. Taktéž si vezměte oblečení na venkovní procházku po zahradě a do okolní přírody.