Reference

Jana Gregorová – malířka akvarelu

K úspěchu mých kursů pořádaných v Organicfarm velkou měrou přispívá prostor a atmosféra centra. V prostředí této permakulturní farmy se člověk cítí jako by se vrátil domů. Majitelé jsou příjemní, pohostinní a svým životním stylem velmi inspirující. Společenská místnost centra, kde se konají kursy, je propojená s kuchyní. Při kursové aktivitě to nepůsobí rušivě, ba naopak – propojení vytváří pocit útulnosti a bezpečí. Dřevěné moderní chatičky jsou jednoduchým a nápaditým způsobem vybavené a laděné podle jednotlivých čaker, každá je barevným originálem. Oddělená meditační část centra s výhledem do korun stromů poskytuje klid pro meditace a cvičení. Děkuji majitelům centra za jejich nadhled, velkorysost a cit pro krásu, se kterým toto krásné zázemí vytvořili.
Jana G.

 


 

Martin a Zuzka Klofandovi – svatba

Organic farm nás bavil díky svému organickému přístupu. Dá se říct, že prakticky ke všemu. Od plánování dílčích částí jako bylo jídlo, obřad, umístění až po dekorace ..Tím, že v práci jsou naše životy naplánované téměř do poslední minuty a sešněrované do poslední kličky, neplánování věcí do detailu nám bylo příjemné. Prostě někdy některé věci neřešit a nechat jen tak plynout je to nejlepší řešení. Ocenili to především naši milí svatebčané. Dýchla na ně pohoda z místa, z organizace, z nás. Věci byly a děly se tak trochu jinak něž bylo asi zvykem na jiných svatbách. Hodně věcí jsme si udělali po svém, dali do toho kus sebe a stejně takový přístup byl cítit i od Vaška s Janou. Díky tomu vzniklo pro nás něco nezapomenutelného, výjimečného a hlavně něco, kde jsme cítili souznění s okolím, jídlem i přenocováním.
Martin a Zuzka

 


Martin Limberský – Prague Events

Ahoj Vašku a Jano,
nedávno jsme u vás realizovali akci pro skupinku hostů z Velké Británie. Přijeli jsme, abychom strávili jeden den v přírodě a zároveň prozkoumali, zda může turismus fungovat i na vesnici. Přípravu programu a následnou realizaci jsme nechali plně ve vašich rukou a akce měla obrovský úspěch. Hostům se u vás tak líbilo, že příští rok přijedeme znovu a na více dní.
Máte úžasné místo, kde z každého hosta spadne každodenní zátěž. Všude kolem je nádherná příroda a ticho. Stačí jeden den a člověk si “dobije baterky” a uvolní se. Málo kde jsem tento pocit zažil, i proto se k vám budu rád vracet. Jsem si jist, že to je nejen prostředím, kde jste vše vybudovali, ale také vámi. Prostě máte tu pohodu v sobě a dokážete ji dokonale přenést na své hosty. Co víc si váš host může v dnešní uspěchané době přát?
Držím palce ať se Vám daří a ať to vaše místo zůstane tak kouzelné a plné pozitivní energie, jako doposud je.

Martin