Meditační a transformativní kurz

Datum konání kurzu

17.03.2021 - 20.03.2021

pro ty z vás, kteří mají odvahu vykročit ze svých zajetých kolejí a chtějí začít tvořit svůj život vědomě, pro nejvyšší cíl, pravý účel, radost, zdraví a hojnost.

TOUHA ŽÍT

s lehkostí, plnohodnotný život, kde si tvoříme sami svojí realitu, na základě svých nejkrásnějších představ a snů, v harmonii celé naší bytosti.
Tím, že převezmeme zodpovědnost za svůj život a dokážeme vykročit na novou cestu, překonáme strachy, staré vzorce a přesvědčení a vpustíme do svého života silný proud nové světelné energie, napojením se na svůj zdroj, se nám otevře zcela nový nepoznaný svět, o kterém jsme neměli ani tušení, že existuje.

To, co den co den děláme, určuje, jakým způsobem a jak dlouho budeme žít.
A to se týká také stravy, která nám na naší cestě může pomoci. Jelikož naše zdraví je přímo úměrné tomu, jakému jídlu dáváme převážně přednost a jak o svá těla celkově pečujeme. Silně vnímáme tento aspekt jako důležitý při cestě za svým plnohodnotným životem. Rostlinná strava nám poskytuje to nejlepší pro naše fyzická těla a ta jsou poté mnohem vnímavější a otevřenější v propojení s duší.
Vývoj každého člověka je individuální proces a každý z nás je na „cestě“. Téměř každý prožije v tomto životě větší, či menší „výzvu“, která je v podstatě jen touha duše po „probuzení“ a vědomém životě, která vždy vyžaduje osobní transformaci, a to přesně v ten správný okamžik. Pokud se nalézáte ve stavu, že cítíte silnou potřebu změny, nového nasměrování, touhu dozvědět se jak dále naložit se svým životem, jaký další krok je ten „nejlepší“ pro dosáhnutí vnitřní síly, radosti, smysluplnosti a hojnosti, je kurz právě pro vás:-)

Meditace
slouží k tomu, aby nás přiměly opustit hlavu a řídit se srdcem, aby nás vedly k lásce, namísto k logice, abychom odložili ego, přestali na něm lpět a plně splynuli s celkem. Řízení světelné meditace s napojením se na svou božskou duši v nepopsatelném prostoru absolutního přítomného okamžiku s vytvářením si svých nových vizí, snů a záměrů.

Víte, že myšlenka má skutečnou sílu, i když je neviditelná?
Víte, že neexistuje náhoda a vše má svůj smysl a význam?
Víte, že vědomý člověk si svojí realitu tvoří sám?
Víte, že pokud prožíváme stále to stejné, je to proto, že se definujeme podle minulé zkušenosti?
Víte, že vyšší úroveň života je tvoření, nové učení a prožívání radosti?
Víte, že to čemu dáváme v životě pozornost, se nám následně zhmotňuje a také sílí?
Víte, že více než kdy dříve v minulosti máme obrovské možnosti, jak žít lepší a smysluplný život?

Cílem kurzu 
je dosáhnout touhy a přesvědčení, že absolutní svoboda je naše přirozené právo, že jsme všichni krásné bytosti, že život je jen další cesta naší duše, jejíchž náplní je tvoření, hraní, radost a láska, smysluplné dělání toho co je v souladu s naší vibrací a to všechno se může odehrávat v silném, zdravém a vitálním těle, pokud si to dokážeme dovolit.

Dovolit si dávat váhu svým pocitům a vnitřnímu vedení.
Dovolit si žít život podle svého přání a přesvědčení.
Dovolit si přestat snášet okolnosti, které nejsou se mnou v souladu a které často beru jako všeobecnou normu.
Dovolit si jíst to nejlepší a nejzdravější.
Dovolit si přestat se chovat jako „ten hodný chlapeček“, nebo ta „hodná holčička“.
Dovolit si žít svůj sen, který jediný má pro mě největší cenu a smysl.
Dovolit si žít v přítomnosti.
Dovolit si žít v pravdě a přirozenosti, bez ega a dokazování něčeho komukoliv.
Dovolit si hodně se naštvat a zakřičet, abych nemusel/a potlačovat své pocity a emoce.
Dovolit si přijmout se takový jaký/á jsem.
Dovolit si milovat své tělo, protože je naprosto dokonalé a úžasné.
Dovolit si nesouhlasit s ostatními a mít svůj jedinečný postoj a pravdu.
Dovolit si mít zdravé sobectví a sebe-vědomí.
Dovolit si uvěřit, že jsme mnohem víc, než si myslíme.
Dovolit si žít svobodně.
Dovolit si dávat pozornost jen pozitivním věcem.
Dovolit si být nekompromisní.
Dovolit si nebýt již „obětí“, okolností či vztahů.
Dovolit si pečovat více o sebe než o druhé.
Dovolit si stanovit své hranice na základě sebelásky.
Dovolit si být zdravý, silný, šťastný, bohatý a radostný.
Dovolit si naslouchat své intuici a uvěřit v její pravdu.
Dovolit si udělat zásadní změnu na hluboké úrovni, která započne trvalou změnu.
Dovolit si uvěřit, že všechno je absolutně v pořádku a má svůj důvod.

Samozřejmě je to určitá práce a často velká výzva, abychom se opravdu a reálně pohnuli z místa, které nám už dávno neslouží a neprospívá. Nedokáže to každý, ale každý má možnost, teď, nebo později, nebo v příštím životě. Je to přirozený vývoj a cesta duše. Důležité ale je si naše životní okolnosti vůbec připustit a následně si dovolit uskutečnit změnu, která vždy začíná uvědoměním a prvním krokem.

Naším záměrem
je inspirovat a předávat to, co sami žijeme a co nám funguje. Také jsme stále na cestě, nejsme dokonalí, jelikož vývoj duše je nekonečný a je tolik možností, jak růst. Jsme fyzicky spojeni s naším prostorem, zahradou, půdou a žijeme v souladu nejen se sebou, ale také s přírodou, která nás obklopuje a neustále obohacuje, dodává sílu a moudrost. Jsme napojeni na svůj zdroj a to nám dává pocit vnitřní stability a harmonie.

Tento kurz
je přesně pro ty, pro které je🙂
Pro ty, kdo jsou připraveni a mají silnou touhu vykročit směrem k převzetí vlastní zodpovědnosti za svou další životní cestu.
Pro ty, kdo chce žít život v plné síle, radosti, vášni a hojnosti, jen podle svého záměru.
Pro ty, kteří se nebojí změnit se a stát se novým člověkem.
Pro ty, kteří si svojí realitu chtějí tvořit podle svých snů a nejčistších myšlenek.
Pro ty, kteří už nechtějí jen přežívat, ale sami tvořit.
Pro ty, kteří mají sílu uvěřit, že jsou úžasné bytosti, ale zatím nevyužili svůj obrovský potenciál, který dřímá v každém z nás.
Pro ty, kteří mají opravdovou odhodlanost něco s tím udělat a nedělat již žádné kompromisy.

Náplň kurzu
Každý kurz je jiný, protože je vždy jiná skupina, která se na úrovni duší dá dohromady, ale vždy je to silný a hluboký zážitek. Struktura kurzu je samozřejmě předem naplánovaná, ale vždy se řeší to, co aktuálně vyvstane a je potřeba řešit. Budeme dýchat, cvičit, tančit, otužovat se, meditovat, tvořit nové záměry a afirmace, sdílet své příběhy, inspirovat se, směrovat na novou osobní cestu a růst, jíst čistou a chutnou veganskou stravu a mnoho dalšího.
Přednášky o tématech, které se týkají mnoha aspektů našich životů, praktické návody, doporučení, informace o vytvoření harmonie těla a duše, o vědomé a živé vysokovibrační stravě včetně receptů a mnoha typů na přístup ke zdravému a silnému tělu.  Večery budeme pouštět inspirativní filmy.
Tento kurz vychází na úplněk (19.11.) a to vše umocňuje prožitek a hloubku. Následné ubývání měsíce nám může pomoci zbavit se starých vzorců a nastavení, které nám již neslouží a postupně se tak připravit na příval nové energie a nového nastavení ve vlastním životě.

Kurzem vás provede: Vašek Silovský a Janina Silovská.

O nás:
Náš příběh si můžete přečíst na našem webu. Máme za sebou pestrou paletu poznání v mnoha kurzech i v reálném životě. Několikaleté kurzy silně meditačně transformativní, světelná těla, boží vůle, reiki, Wim Hof metoda otužování a dýchání. Dlouhé zkušenosti s rostlinnou a makrobiotickou stravou. Janina několik let přednáší o vlivu stravy na naše zdraví. Čerpáme také z mnoha nastudovaných knih zkušenějších autorů, nebo channelovaných od světelných bytostí. Především čerpáme z našich reálných životů, kdy jsme prošli mnohými vzestupy a pády, abychom nakonec zakotvili uprostřed krásné přírody, mezi záhony a květinami v prostoru, kde jsme zhmotnili zcela nové centrum podle našich snů a představ a vytvořili tak zázemí pro pořádání kurzů a setkávání lidí.
Tento kurz vznikl z naší touhy podělit se s vámi o vše, co nás přivedlo k radosti a štěstí, nakazit vás naší TOUHOU ŽÍT s lehkostí a vášní:-)

Organizační informace:
Místo konání je v Organicfarm Soběsuky čp. 53, Nepomuk.
Mail pro komunikaci: vaclav.s@organic-farm.cz
Cena kurzu je: 3200,- (s dph) převodem na účet: 123-1692530217/0100. Jako text uveďte svoje jméno a příjmení. Je to vaše potvrzení účasti.
Záloha je vratná v plné výši do 1 měsíce před konáním. V dalších dnech je možné zálohu pouze přesunout na další termín kurzu.
Ubytování a strava se platí zvlášť až na místě.
Ubytování je 1500,-, 3 noci ve dvoulůžkových pokojích.
Strava je 1500,-, začíná ve čt večeří a končí nedělním obědem.
Strava je čistá – veganská, bez rafinovaných cukrů, k dispozici čistá voda, bylinkový čaj. Snídaně, oběd/dezert a večeře.
Kurz začíná společným setkáním mezi 18.00 až 18.30 hod, kdy se můžete ubytovat. Společná večeře bude připravená na 18.30 hod.
V 19.00 hod začíná společný program a nelze se přidat později.

Další informace:
Předem Vás prosíme, abyste během kurzu nemuseli zapínat žádná komunikační zařízení, mobily ani počítače. Dohodněte si vše předem, neberte si s sebou žádnou práci, a během setkání už nic neřešte. Budeme společně procházet velmi jemným a hlubokým vnitřním přenastavením, pro něž je důležité se na nějaký čas od své staré reality kompletně odpojit a zapojit se do ní poté novým způsobem. Mikrovlny z mobilů a modemů mění nevhodně frekvenci mozkových vln na mnoho hodin po každém ozáření, což komplikuje meditační ponory, proto v našem areálu není wifi a vy jste žádáni žádné mikrovlnné zařízení nepouštět. Je to velmi důležité!
Týká se to také alkoholu, který v tomto kurzu nemůže být akceptován. Máme rádi kvalitní bio vína, ale nehodí se na „práci“ s meditacemi a na celý průběh kurzu, který má úplně jiný účel a záměr, kde budeme pracovat s vlastním přenastavením.
Přihlášením se na tento kurz s naší prosbou/pravidlem plně souhlasíte.

S sebou si přivezte:
sešit na poznámky, psací potřeby, hygienické potřeby, plavky, pohodlné oblečení na sezení, ležení, raději více variant, abyste mohli docílit příjemné teploty těla pro relaxaci a meditaci. Můžete si vzít pro tyto účely i svůj spacák, deku a polštář. Taktéž si vezměte oblečení na venkovní procházky, vhodné do terénu. Přibalte vlastní podložku na cvičení.