Ubytování

hluboký spánek jako v bavlnce

Ubytování je vybudováno pouze z přírodních materiálů, pro nerušený odpočinek a klidný spánek. Budou vás obklopovat dřevěná konstrukce s masivními prkny, z modřínu, smrku a borovice, konopná izolace, tradiční japonské matrace futon, vyrobené z bavlny a kokosu, bavlněné peřiny a lůžkoviny. Pokoje jsou vytápěné přímotopy. Nabízíme sedm dvoulůžkových pokojů, které jsou barevně odlišené, inspirované čakrami v našem těle.

Sociální zázemí je společné (4 toalety a 4 sprchy), v dostatečné vzdálenosti od lůžkové části, aby vám nebyla nabitá energie odčerpávána. Klid navozuje také nepřítomnost wifi v celém areálu.
Při větším počtu osob je možné postavit stany, zaparkovat auta na odlehlou louku, přespat v podkroví.

Celkem je možné ubytovat 16 osob v 7 pokojích.
Další možností jsou 3 pokoje po 2 osobách.

POKOJE – ČAKRY

Život je hra a rádi si hrajeme a tvoříme😊
Proto jsme pro vás vybudovali pokoje v 7 barvách, které představují jednotlivé čakry našeho těla. Pokud jsou v harmonii, i naše tělo je funkční a zdravé. My vám umožníme zažít každou čakru zvlášť, ale zároveň procítit jejich harmonické propojení v jeden celek.
Do každého pokoje jsme vyrobili čakrovou panenku z ovčí vlny (tvoříme z přírodních materiálů), patchwork deky (rádi využíváme nevyužité materiály), akvarelové obrazy malířky Jany Gregorové.

Červený pokoj: Kořenové centrum– MÚLADHÁRA čakra. Je spojena s prožíváním nejzákladnějších aspektů existence jako je potřeba jíst, pít, být v bezpečí nebo v teple.

Oranžový pokoj: Podbřiškové centrum – SVÁDHIŠTÁNA čakr. Má na starosti emoce, mezilidské vztahy, sexuální energii a tvořivé síly.

Žlutý pokoj: Solární centrum – MANIPÚRA čakra. Je sídlem vůle osobnosti, citových vazeb a mentálních pochodů.

Zelený pokoj: Srdeční centrum – ANAHÁTA čakr. Jedná se o čakru lásky a vztahů. Jde jak o vztahy k sobě, tak k druhým lidem, ale i k celému světu.

Tyrkysový pokoj: Krční centrum – VIŠUDDHA čakr. Na starosti má komunikaci a projevy vůle v životě.

Modrý pokoj: Třetí oko – ADŽNÁ čakra. Tato čakra se spojuje s intuicí a duchovními silami jednotlivce.

Fialový pokoj: Korunní centrum – SAHASRÁRA čakra. Funkcí sedmé čakry je příjem energie z kosmu. Je sídlem božské dokonalosti v člověku. Do harmonie se dostane, když jsou v harmonii všechny ostatní čakry.

Cena ubytování v domečcích:

1 noc:       800,-/ osoba (bez snídaně)
2 noci: á  750,-/ osoba (bez snídaně)
3 noci: á  700,-/ osoba (bez snídaně)

MARINGOTKA

V nabídce je aktuálně i upravená maringotka pro 2 osoby (matrace 200x200cm) a dvě palandy, vhodné pro děti, která je k dispozici pro romantické pobyty o víkendu, či v týdnu, nezávisle na probíhajícím kurzu v centru, nebo jako součást skupiny, která centrum využívá.
Informace o volné kapacitě – pište na mail: vaclav.s@organic-farm.cz, nebo sms: 739233244.

Cena pobytu je:
3900,- na 2 noci a 2 osoby. (minimální délka pobytu).
5400,- 3 noci
7200,- 4 noci
8800,- 5 nocí
9800,- 6 nocí