VĚDOMÉ MILOVÁNÍ

Datum konání kurzu

31.05.2023 - 04.06.2023

„Sex je jedním z devíti důvodů k reinkarnaci. Ostatních osm není důležitých.“ George Burns

Vědomé milování je pozvánkou pro páry, aby prozkoumaly umění milování.

V tomto retreatu je páru poskytnut zcela nový pohled na sex a jeho funkci ve vztahu. Většina neštěstí zakoušeného v lásce má svůj zdroj v nespokojenosti se sexem. Když je skutečná pravda o sexu objasněna, sex se stává potenciálně léčivou silou a ne potenciálně rušivou.

Klíč spočívá v novém vnímání genitálií, jak interagují a jak se ve skutečnosti vyměňuje mužská a ženská energie. Vyžaduje to znovuobjevení našich extatických tělesných pocitů, které existují v každém okamžiku, kdy jsme skutečně přítomni. Prostřednictvím diskuse, sdílení a každodenních přednášek krok za krokem je prezentována jedinečná sexuální cesta.

Každý den jsou specifické meditační časy věnovány zkoumání doporučených „klíčů lásky“ v soukromí. Tento základní aspekt umožňuje páru objevit tento nový jazyk prostřednictvím přímé zkušenosti. Retreat je hlubokým zážitkem, může být nazván i jako, „duchovní líbánky“, znovuprobuzení lásky. Páry tak mohou pociťovat dopad, ať už jsou spolu jen krátce či mnoho let.

Vědomé milování je sex, který je pomalejší, kvalitnější, vědomější, láskyplnější, bezúsilnější, celistvější, hlubší, léčivější, posvátnější.
Vědomý sex energii nebere, ale dává; nelaská jen tělo, ale i duši a ducha, je celistvým léčivým a povznášejícím nástrojem; nejde o to, co děláme, ale jak to děláme – nejde zde o cíl, ale o cestu, o prožitek, o proces….

Vhodné pro osoby ve věku 18 – 99 let.
Pro spokojené páry k  prohloubení vztahu, pro nespokojené páry ke znovunalezení cesty k sobě.

Lektoři: Jana a Václav Silovský

O nás:
Že jsme pro sebe v tomto životě zrozeni jsme zjistili hned při prvním rande, které jsme promilovali. Často se říká, a my s tím souhlasíme, že kvalita našeho milostného života má vliv na všechny ostatní jeho aspekty. I proto, celých více než 22 společných let tuto důležitou složku vztahu ctíme a zdokonalujeme. Také se říká, že sex je na počátku vztahu nejlepší, s tím ale nesouhlasíme. Naopak, může být čím dál hlubší, vášnivější i smyslnější, ale především vědomější.
Po mnohaletých osobních zkušenostech a absolvování několika seminářů, jsme se rozhodli naše zkušenosti dále předávat a podpořit vás k otevření a plnohodnotnému využití tvořivé sexuální energii, která je přítomna v každé lidské bytosti.
Janiny cesta vedla dále přes cvičení yogy až k tantře. Vaškovo cesta vedla přes dechové techniky.
Vycházíme z teoretických i praktických znalostí velké osobnosti a učitelky Diany Richardson.

Absolvovali jsme:

Kurz tantry Daniela Torp a Michal Zemek.
Kurz vědomé milování (2x)ve Švýcarsku, Diana a Michael Richardson.
Kurz vědomé práce s tělem CORE TOUCH Denisa Říha Palečková a Richard Vojík.

Organicfarm Soběsuky 85, Nepomuk 35501.
Celková cena retreatu za osobu je celkem: 11.100,-. (ubytování, strava, kurzovné).
4 noci ve dvoulůžkových pokojích. Strava je veganská.

Záloha
je ve výši 9800,(za pár) převodem na účet: 123-1692530217/0100. Jako text uveďte svoje jméno a příjmení. Je to vaše potvrzení účasti.
Doplatek je ve výši 12.400,- (za pár).
Záloha je vratná v plné výši do 1 měsíce před konáním kurzu. V dalších dnech je možné zálohu pouze přesunout na další termín, nebo poslat za sebe náhradu.
Příjezd a ubytování je možný od 16.30 hod. Končí se nedělním brunchem kolem 13.00 hod.

 

 

 

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.