Náš příběh

život je to nejlepší, co nás v životě potkalo

Kdy se začal psát příběh našeho života? Když jsme se potkali? Když jsme se narodili? Nebo dokonce už dávno předtím? Ať už jsou souvislosti kdekoliv v čase, naše společná cesta v této realitě začala v roce 2000 naší vzájemnou láskou. Skočili jsme do víru života plného vzestupů a pádů, divočiny plné dětí, podnikatelských pokusů a omylů.
Náš rodinný život se odehrával většinou zde, v Soběsukách, kde jsme po rekonstrukci rodného domu otevřeli steakovou restauraci Angusfarm, která se velmi brzy stala vyhlášenou mekkou gurmánů ze širokého okolí. Dali jsme do toho srdce, nadšení, radost, prostě vše, co bylo v nás a makali téměř do roztrhání těla, aby naši hosté byli co nejvíce spokojení.
Prošli jsme si mnohými životními výzvami: soudy a exekuce, rodinná dramata a rozkoly, pubertální děti i vážné nemoci.
Hledali jsme útěchu a rady u duchovních i jiných Mistrů a prošli několikaletým výcvikem: reiki, dianetiky, konstelací, světelných těl, makrobiotiky a permakulturních zahrad.
Všechny životní situace měly vliv na to, jakými bytostmi jsme se postupně stávali.
Naše intuice určila nový směr. Následovali jsme silný vnitřní pocit a překonali strach z velké životní změny. Opustili jsme staré vzorce, nejisté „jistoty“, funkční a známou značku, naše „dítě“, rodinné sídlo, domov a odešli za svým srdcem. Začali od začátku, v souladu s přírodou, s novými přesvědčeními, svobodně, radostně se semínkem rodícího se projektu, který nám dával hlubší smysl a širší rozměr. Stali jsme se vegany, přestěhovali se do přírodního a čistého ráje rodového statku s permakulturní zahradou, kde postupně tvoříme prostor lásky, sázíme stromy, pěstujeme vlastní zeleninu, sbíráme divoké byliny a vytváříme novou šťavnatou hojnost. Ale i životu s lehkostí se musí člověk naučit, a tak se postupně zbavujeme starých návyků, že musíme pořád jen pracovat, být k dispozici ostatním.
Je to nový začátek našeho života, kde minulost je naší zkušeností, a jsme za to vděční. Tato transformace způsobila mnohé změny, ale přes veškerá úskalí a narušení některých vztahů zvítězila osobní hodnota a život, který je pouze náš, a kterému jsme dali přednost.
Dnes jsme si plně vědomí toho, že svoji realitu si tvoříme absolutně jen my sami, volíme si svobodu a přebíráme za svůj život zodpovědnost. Jsme propojeni se všemi živými bytostmi a jsme zde pro jedinečný úkol, poslání.
V našem novém životním příběhu chceme inspirovat ostatní k vytvoření si vlastní krásné zahrady, života bez kompromisů, radosti, lásky, hojnosti a nových neomezených možností, které dřímají v každém z nás. Zbavit se strachu a vykročit ze zajetých kolejí, které nás drží v začarovaném kruhu naučených vzorců a myšlenek, které nejsou naše.
Život v radosti, hojnosti, štěstí a zdraví je naše přirozené právo a volba, která je pouze na našem rozhodnutí. Naše životní zkušenosti již nemusí být bolestné a temné, ale radostné a světelné. Jsme absolutní tvůrci své reality. Tvoříme svět lepším místem pro život všech bytostí:-)

 

Další články

Inspirace