BROTHERS. CAMP

Datum konání kurzu

13.07.2023 - 16.07.2023

„Nikdy nebudete lepší, než si myslíte, že můžete být.“ přísloví

„Poznej sám sebe!“ Sokrates

Čeká tě práce ve skupině 20 mužů, kde sám pro sebe vytvoříš prostor na to, dovolit si být plně sám sebou.
Pracujeme podle konceptu Duše – Mysl – Tělo (DMT), takže tě kromě základů biohackingu, funkčního pohybu s bojovými prvky, dýchacích technik aj., čeká i práce s tvou spiritualitou a základní prvky seberozvoje. Každý jdeme po své individuální a jedinečné cestě, společně ale sedíme u jednoho ohně a předáváme si své know-how tak, jako generace mužů před námi. Pokud hledáš “odpočinkový” víkend u piva, tak na BROTHERS. CAMP určitě nejezdi!

Hlavní VIZE:

Vytvořit bezpečný prostor, aby mohli být muži plně sami sebou. Kultivovat své aspekty mužství. Objevit a poznávat sám sebe. Předat si know-how a dovednosti, o kterých se už nemluví. Probudit muže do jejich síly a zároveň do jemnosti.

  • Podrobný program s náplní setkání se dozvíš až na místě. Ale věř, že v neděli neodjedeš stejný:-)

Setkání vedeme společně – Vašek Silovský a Jan „Johnny“ Allister.

Více info na: https://www.brothers.bio/b-camp-13-16-7-2023/

JOHNNY:
Co přináším:

  • HRDOST & POKORU – Vím, že nic nevím, stejně tak jako nevím, že vím vše. Jsem mladý střelec, který vykročil na svou cestu teprve nedávno… Prošel jsem intenzivní “prací”, která změnila můj pohled na Svět a tyto zkušenosti implementuji do svého každodenního života. Jak?
  • Napsal jsem knihu “Dovol si TO”, založil projekt www.BROTHERS.bio, pořádám pravidelné tréninky a víkendová setkání pro muže. Fascinuje mě biohacking, technologie a společně se svou ženou se věnuji www.systers.bio a veřejným meditacím LÁSKAvosti a každoročnímu Allister. FESTIVALU
  • Zároveň s pokorou přiznávám, že jsem pořád na “cestě” a neustále sbírám nové a nové zkušenosti, které mě posouvají dál v mé “práci”.

VAŠEK:
Co přináším:

  • INSPIRACI, a to převážně ze zkušeností. Z letitého profi sportu, z dlouhého manželského vztahu, z výchovy 4 dětí, z podnikání a nakonec ze samotného života. Z prodělané osobní hluboké transformace, probuzení, uvědomění si své vlastní hodnoty, síly a schopnosti tvořit a výrazně ovlivnit okolnosti ve vlastní realitě. Abychom si mohli užívat krásný život se vším, co nabízí, už v tomto těle, na tomto světě, teď a tady, je důležité si dovolit žít opravdu, v pravdě a v pravé síle.


Místo konání:
Organicfarm Soběsuky čp 85 , Nepomuk 33501.
Začínáme ve čtvrtek od 17.00 hod.
Končíme v neděli obědem.

Cena:
Celková cena kurzu je 10.000,-, (včetně ubytování, stravy a programu).
Zálohu 4000,- zašlete prosím převodem na účet: 123-1692530217/0100. Jako text uveďte svoje jméno a příjmení s názvem kurzu. Je to vaše potvrzení účasti.

Přihlášení:
využijte formulář, viz níže,
nebo napište váš požadavek na mail: vaclav.s@organic-farm.cz.

Během setkání nebude akceptován žádný alkohol ani drogy. Doporučen je i celkový digitální detox, to znamená v ideálním případě vypnout všechna zařízení jako např. phony, notebooky atd) a až v neděli po skončení je případně zapnout. Během všech programů nebude k dispozici žádný telefon, který by vyrušoval naše soustředění pro společnou práci.

Pokud máte k dispozici vlastní boxerské rukavice a chrániče na zuby, vezměte je s sebou.
Seznam všech ostatních doporučených věcí, které budou potřeba, vám budou poslány mailem před konáním setkání.

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.