Výtvarný kurz

Datum a čas konání kurzu

29.10.2020 - 01.11.2020 (Celý den)

Malování akvarelem Tématem kurzu budou podzimní motivy – rostliny, listy a stromy. Pro pokročilejší bude tématem akvarelový portrét. Pro portrét budou k dispozici předlohy. Jestliže budete chtít malovat někoho ze svého okolí, je dobré mít s sebou kvalitní fotografii, na které vynikne světlo a stín, a to ve formátu A4 (případně zkonzultujte kvalitu fotografie před kurzem emailem s lektorkou). Z akvarelových technik bude možnost vyzkoušet míchání barev přímo na papíru a vytváření neopakovatelných akvarelových struktur. Pokročilí i začátečníci budou moci malovat tempem odpovídajícímu jejich úrovni. Kurz je veden individuálním přístupem s cílem podpořit každého účastníka v jeho malířském směru.

Cena: 4600 Kč (ubytování, strava, cvičení, malování). Výtvarné potřeby vhodné pro kurz možno poskytnout na místě za cenu 200 Kč.
REZERVACE A PLATBA ZÁLOHY Rezervace na emailu: gregorova.jana@seznam.cz. Místo je rezervováno zaplacením zálohy 2000 Kč na číslo účtu 4203706319/0800. Do poznámky uveďte akvarel říjen+jméno. Záloha je nevratná. Pokud se účastník po uhrazení zálohy nemůže zúčastnit kurzu, v případě využití jeho místa náhradníkem je možné zálohu převést na jiný termín.
VEDENÍ KURZU Akvarel: Jana Gregorová www.janagregorova.cz Jóga (pátek, sobota): Jana Silovská, dýchání podle Wima Hofa (neděle): Václav Silovský