DECH

Datum konání kurzu

27.06.2024 - 30.06.2024

Mnoho je cest k cíli. A pokud je vaším cílem zdravé tělo a klidná mysl, dech je k tomu velmi účinný nástroj. Je to něco, co máme stále při sobě, ale ne vždy jsme si vědomí, jakou má moc pro zkvalitnění našeho života.

Díky jeho vědomému vedení, rozvíjení a správném praktikování můžeme získat kontrolu nad sebou, svými myšlenkami a tím i svým životem.

Pojďme se společně ponořit do jejich tajemství a prozkoumat skrytá zákoutí naší bytosti na fyzické, mentální i spirituální rovině.  To vše prostřednictvím našeho vlastního dechu.

V kurzu vás čeká:

  • 8 praktických dýchacích bloků – seznámení s různými technikami a vysvětlením, kdy které použít
  • pochopení techniky správného dýchání
  • teoretická příprava a témata důležitá pro pochopení důležitosti dechu – anatomie a fyziologie dechu; nos versus ústa; dechové hry
  • pohyb spojený s dechem (jóga, chi-kung, tumo, dech lesa)
  • inspirace knihami, dokumenty
  • meditace

Vašimi průvodci jsme my, Václav a Jana, milovníci dechových technik.

Václav načerpal zkušenosti několikaletou praxí vedení skupin jako instruktor Wim Hof metody. Jeho vášní je tvoření široké škály možností od velmi jemného meditativního dechu až po silové dýchání, a to vše umocněné pečlivě nakombinovaným hudebním doprovodem.

Jana je více ovlivněna východem a jógou, jejíž nedílnou součástí je Pranayama (množství dechových technik). Svoji praxi instruktorky jógy provozuje již 8 let, ale opravdovou dechovou vášeň v ní probudila až její učitelka jógy Deepa při studiu jógy v Indii.

Začátek je již ve čtvrtek: příjezd mezi 17. – 18.00hod
V neděli ukončení v ca 13.00 hod.
Brunch, odpolední polévka a dezert, večeře.

Místo konání:
Organicfarm Soběsuky čp 85 , Nepomuk 33501.
Celková cena je: 7700,- Kč.
Záloha je ve výši 4000,– kterou prosím zašlete převodem na účet: 123-1692530217/0100. Jako text uveďte svoje jméno a příjmení. Je to vaše potvrzení účasti. Doplatek ve výši 3700,– se platí na místě.
V ceně je ubytování na 3 noci, veganská strava, zásaditá voda po celou dobu pobytu a kurzovné.

PROGRAM (bude upřesněn před konáním).

Těšíme se na vás v našem ráji:-)

Jana a Vašek Sil.