VĚDOMÉ MILOVÁNÍ

Datum konání kurzu

24.10.2024 - 28.10.2024

„Sex je jedním z devíti důvodů k reinkarnaci. Ostatních osm není důležitých.“ George Burns

 

Zkušenost, která vám pomůže přeměnit sex na lásku prostřednictvím bdělosti a všímavosti.

Vědomé milování je pozvánkou pro páry, aby prozkoumaly umění milování.

V tomto retreatu je páru poskytnut zcela nový pohled na sex a jeho funkci ve vztahu. Většina neštěstí zakoušeného v lásce má svůj zdroj v nespokojenosti se sexem. Když je skutečná pravda o sexu objasněna, sex se stává potenciálně léčivou silou a ne potenciálně rušivou.

Klíč spočívá v novém vnímání genitálií, jak interagují a jak se ve skutečnosti vyměňuje mužská a ženská energie. Vyžaduje to znovuobjevení našich extatických tělesných pocitů, které existují v každém okamžiku, kdy jsme skutečně přítomni. Prostřednictvím diskuse, sdílení a každodenních přednášek krok za krokem je prezentována jedinečná sexuální cesta.

Každý den jsou specifické meditační časy věnovány zkoumání doporučených „klíčů lásky“ pouze v soukromí. Tento základní aspekt umožňuje páru objevit tento nový jazyk prostřednictvím přímé zkušenosti. Retreat je hlubokým zážitkem, může být nazván i jako, „duchovní líbánky“, znovuprobuzení lásky. Páry tak mohou pociťovat dopad, ať už jsou spolu jen krátce či mnoho let.

Vědomé milování  „slow sex“ je sex, který je pomalejší, kvalitnější, vědomější, láskyplnější, bezúsilnější, celistvější, hlubší, léčivější, posvátnější.
Vědomý sex energii nebere, ale dává; nelaská jen tělo, ale i duši a ducha, je celistvým léčivým a povznášejícím nástrojem; nejde o to, co děláme, ale jak to děláme – nejde zde o cíl, ale o cestu, o prožitek, o proces….

Vhodné pro osoby ve věku 18 – 99 let.
Pro spokojené páry k  prohloubení vztahu, pro nespokojené páry ke znovunalezení cesty k sobě.

Lektoři: Jana a Václav Silovský

O nás:
Často se říká, a my s tím souhlasíme, že kvalita našeho milostného života má vliv na všechny ostatní jeho aspekty. I proto, celých více než 23 společných let tuto důležitou složku vztahu ctíme a zdokonalujeme. Také se říká, že sex je na počátku vztahu nejlepší, s tím ale nesouhlasíme. Naopak, může být čím dál hlubší, vášnivější i smyslnější, ale především vědomější.
Po mnohaletých osobních zkušenostech a absolvování několika seminářů, jsme se rozhodli naše zkušenosti dále předávat a podpořit vás k otevření a plnohodnotnému využití tvořivé sexuální energii, která je přítomna v každé lidské bytosti.
Janiny cesta vedla dále přes cvičení yogy až k tantře. Vaškovo cesta vedla přes dechové techniky.
Vycházíme z teoretických i praktických znalostí velké osobnosti a učitelky Diany Richardson u které jsme několikrát absolvovali týdenní making love retreat ve Švýcarsku.

Setkání proběhne:
Organicfarm Soběsuky 85, Nepomuk 35501.
Celková cena retreatu za osobu je celkem: 11.100,-. (ubytování, strava, kurzovné).
4 noci ve dvoulůžkových pokojích. Strava je veganská.

Záloha
je ve výši 9800,(za pár) převodem na účet: 123-1692530217/0100. Jako text uveďte svoje jméno a příjmení. Je to vaše potvrzení účasti.
Doplatek je ve výši 12.400,- (za pár).
Záloha je vratná v plné výši do 1 měsíce před konáním kurzu. V dalších dnech je možné zálohu pouze přesunout na další termín, nebo poslat za sebe náhradu.
Příjezd a ubytování je možný od 16.30 hod. Končí se nedělním obědem kolem 13.00 hod.

Co napsali někteří účastníci:

Ani se nedá popsat, kolik toho je. Spousta uvědomění, jiné pohledy na věc, uvolnění, odbourání strachů, zlepšení komunikace, hluboké léčení a cesta k sebelásce. Děkuji ze srdce za to, že jste tento kurz uspořádali, měníte životy lidí. Lucie

Báječně jsem si u vás odpočinula, užila jsem si nádherné dny s mým mužem, zasnila jsem se.  Díky setkání jsme objevili moc hezký způsob jak o sexu mluvit. Katka

Líp se na sebe dokážu napojit a uvolnit napětí v těle. Děkuju a chválím váš způsob, jakým vedete kurz. Děkuji i za úžasný prostor a za báječné jídlo. Honza

Začal jsem mnohem víc vnímat své tělo. Moc jsme se toho od vás naučili. Tento kurz předčil moje očekávání, super balanc teorie a praxe. Jakub

Na naše zdánlivé neřešitelné problémy v sexu jsme našli a prakticky ověřili funkční řešení a našli cestu ke vzájemnému uspokojení. Kamil

Naprostý posun ve všem, vnímání sebe, partnera, komunikace. Miluji svého partnera jinak a více, cítím obrovský vděk, že jedeme na stejné vlně a máme stejný cíl a zájem. Šířit každému, kdo je ochoten naslouchat. Neuvěřitelné, kolik párů má problém, o kterém se nemluví. Obrovské téma, o kterém je potřeba mluvit. Díky za vás dva, byl to v našem životě neuvěřitelný zlom. Zdeňka

Z mého pohledu náš vztah rozkvetl, cítím se láskyplně, milovaně a chci si udržet tenhle pocit navždy. Radka