Yin Yoga Yana

Datum a čas konání kurzu

09.07.2021 - 10.07.2021 (Celý den)

„Jin jóga je v dnešní náročné a složité době velmi potřebná. Nabízí způsob, jak zapomenout na představy o tom, jací bychom měli být, a pomoci návratu sami k sobě, do míst, kde se může odehrát skutečné léčení.“

Jin jóga spojuje jogínskou a taostickou tradici s poznatky moderní západní vědy a je považována za praxi klidné síly. Většina forem jógy praktikované v západním světě je spíše jangové povahy – v centru jejich pozornosti stojí práce se svaly a snaha o dosažení určité formy.

Jedním z mnoha přínosů jin jógy je nenásilná kultivace meditativních stavů v déle držených pozicích. Jin jóga může pomoci změnit kvalitu prožitku při sezení v meditaci, které nám z počátku může připadat jako nepohodlné nebo obtížné. Prostřednictvím série krátkých meditativních spočinutí v průběhu jin jógových ásan budeme kultivovat objevování vnitřního míru a harmonie a ponechání věcem volného průběhu, nepotlačování a přijetí. Na fyzické úrovni se zaměříme zejména na ásany otvírající kyčle a působící na páteř, tedy ty části našeho těla, jejichž uvolněnost a rozhýbanost pro sezení v meditaci také oceníme.

Yin Yoga Yana – je osobitý styl, kdy v praxi kombinuji úvodní praxi dechu, jin jógu, krátké flow na protažení a posílení celého těla a závěrečnou relaxaci.

Začátek je již v pátek: příjezd mezi 16.-17.00hod
V 17.30 hod je již první lekce yogy.
V sobotu ráno bude dýchání podle Wim Hofa a odpoledne další lekce yogy.
V neděli ráno lekce yogy.
Strava veganská: brunch, odpolední svačina, večeře.

Místo konání:
Organicfarm Soběsuky čp 85 (bývalé 53), Nepomuk.
Ubytování a strava je 2200,-Kč. Tuto částku prosím pošlete převodem na účet: 123-1692530217/0100. Jako text uveďte svoje jméno a příjmení s názvem kurzu. Je to vaše potvrzení účasti.
Cena kurzu je: 1500,- Kč. Platí se hotově lektorovi.
Strava je čistá – veganská, bez rafinovaných cukrů, k dispozici čistá voda, bylinkový čaj.

Těšíme se na vás v našem ráji:-)

Jana a Vašek Sil.