Yin Yoga Yana

Datum konání kurzu

05.09.2024 - 08.09.2024

Jana Silovská – praktikuje jógu již 13 let, z toho 8 let jako instruktorka. Kurzy probíhají v místě, které navozuje pocit harmonie a sounáležitosti s přírodou, v Organicfarm Soběsuky, kde také žije.

Yin Yoga Yana – je osobitý styl, kdy v praxi kombinuje úvodní praxi dechu, jin jógu, krátké flow na protažení a posílení celého těla a závěrečnou relaxaci.

Jin jóga je v dnešní době velmi potřebná. Nabízí způsob, jak zapomenout na představy o tom, jací bychom měli být, a pomoci návratu sami k sobě, do míst, kde se může odehrát skutečné léčení.
Jedním z mnoha přínosů jin jógy je nenásilná kultivace meditativních stavů v déle držených pozicích. Jin jóga může pomoci změnit kvalitu prožitku při sezení v meditaci, které nám z počátku může připadat jako nepohodlné nebo obtížné. Prostřednictvím série krátkých meditativních spočinutí v průběhu jin jógových ásan budeme kultivovat objevování vnitřního míru a harmonie a ponechání věcem volného průběhu, nepotlačování a přijetí. Tuto praxi pak přenášíme i do svého života.

Tento víkend ale není pouze o cvičení yogy, ale také o to užít si víkend naplněný činnostmi, které posilují naše tělo, mysl i ducha. Zvědomit si, že účel našeho života je radost, a otevřít si cestu k jejímu plnému prožití ve všech oblastech života. Inspirovat účastníky k dalším životním krokům, ke změnám, které již cítí, že mají přijít. Nasměrovat, ukázat možnosti a cesty, jak realizovat své sny.
Mít možnost si uvědomit, že všechny okolnosti, které jsme si v životě vytvořili jsou výsledkem našeho myšlení, za které musíme vzít zodpovědnost. Začít důvěřovat sami sobě a svému vyššímu vedení, intuici a hlasu srdce.

  • 5 lekcí jogy
  • dýchání podle Wim Hof metody
  • lesní terapie tichem
  • veganská strava
  • aktivní odpočinek při pracovní meditaci
  • relax a studium
  • večerní sauna
  • podle situace film či tematický dokument

Začátek je již ve čtvrtek: příjezd mezi 17. – 18.00hod
V 18.00 hod začíná první lekce yogy.
V neděli ukončení v ca 13.00 hod.
Brunch, odpolední polévka a dezert, večeře.

Místo konání:
Organicfarm Soběsuky čp 85 , Nepomuk 33501.
Celková cena je: 6900,- Kč.
Záloha je ve výši 4000,– kterou prosím zašlete převodem na účet: 123-1692530217/0100. Jako text uveďte svoje jméno a příjmení. Je to vaše potvrzení účasti. Doplatek ve výši 2900,– se platí na místě.

PROGRAM (bude upřesněn před konáním yogy).

Těšíme se na vás v našem ráji:-)

Jana a Vašek Sil.